MÖBLER / Bord / Soffbord 15243381
nr 1524 3381
Soffbord
"Lövet", formgivet av Gillis Lundgren för IKEA, 1955. Bredd: 75 cm, djup: 39 cm, höjd: 53 cm
Kondition: lackad skiva, slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:39:03
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr